správa nemovitosí dlouhodobé nájmy investiční nemovitosti

Vila dům - Praha 4 - Vlnitá

Celková cena                24 900 000 Kč 

Adresa                          Vlnitá, Praha 4

Celková plocha             442 m2

Zastavěná plocha         123 m2

Obytná plocha              295m2

Počet pater                   4

Garáž                           1

Doprava                       Silnice, MHD

Zdroj vody                    Dálkový vodovod

Rozvod elektřiny          380 V

Typ odpadu                  Veřejná kanalizace

Topení                          Kondenzační kotel

Příjezdová komunikace  Asfaltová

 

Představujeme unikátní dvougenerační rodinný dům, který je určený k prodeji. Dům se zahradou se nachází ve velmi klidné lokalitě okolní vilové zástavby v širším centru Prahy, v žádané oblasti Braník (2,3 km od metra Budějovická). Celková výměra pozemku je 442 m2, z toho zastavěná plocha 123 m2 a obytná plocha 295 m2. Pozemek je rovinný a travnatý s několika stromy.
 
Dům je jižně orientovaný a aktuálně jsou zde 2 bytové jednotky s možností úpravy domu na více jednotek. K domu náleží jedna garáž (25 m2), která je průchozí přímo do suterénu (42 m2), který aktuálně slouží jako technické místnosti a kancelář. Zde je možné mít plnohodnotnou menší bytovou jednotku s přístupem na zahradu. V prvním patře se nachází zrekonstruovaná bytová jednotka 2kk (75 m2) s přímým východem na zahradu. V druhém patře je zcela oddělená mezonetová jednotka (178 m2) se dvěma plnohodnotnými patry a dvěma koupelnami. Horní byt má balkon (8 m2) s výhledem do zahrady. Z horního patra výhled na Pražský hrad. Pozemek je průchozí z ulice přímo na zahradu. Parkování je možné jak v garáži, tak i na pozemku.
 
V domě je plynový kondenzační kotel s možností ohřevu vody (nový 2018) a samostatný boiler. Postaveny jsou 2 komíny, jeden je aktuálně nevyužitý, lze využít pro krb. Na podlaze jsou parkety. Do obou bytů je přivedený plyn na vaření. Jsou zde přivedeny 3 telefonní linky, které zajišťují možnost kvalitního vysokorychlostního internetu.
 
Měsíční náklady jsou cca 10 000 Kč.
 
Umístění domu se zahradou vzhledem k současné bytové situaci je více než žádané. Veškerá občanská vybavenost je v několikaminutové docházkové nebo MHD vzdálenosti. V blízkosti je divadlo Dobeška, unikátní vyhlídka. Žluté lázně jsou 10 min. pěšky z kopce.
 
V případě zájmu Vám zajistíme vhodné financování této nemovitosti.
Koupi domu doporučujeme buď pro vlastní bydlení, nebo jako investici.
 
Cena: 24 900 000 Kč / nemovitost včetně právního servisu a provize.

Prohlídku prosím domluvte na 731 504 928 Mgr. Jana Kolafa

Kontaktní formulář, díky za vyplnění