správa nemovitostí dlouhodobé pronájmy nákup a prodej nemovitostí

Byt Praha 4 - Pujmanové

Celková cena                6 900 000 Kč 

Adresa                         Pujmanové 870/1, Praha 4

Celková plocha              63 m2

Obytná plocha              57 m2

Počet pater                   4

Garáž                           není, parkování na ulici (zóny)

Doprava                       Silnice, MHD, 7 min. pěšky metro C Pankrác

Zdroj vody                    Dálkový vodovod

Rozvod elektřiny          380 V

Typ odpadu                  Veřejná kanalizace

Topení                          centrální

Příjezdová komunikace  Asfaltová

 

 

Představujeme unikátní kompletně zrekonstruovaný byt 3kk v panelovém domě, který je určený k prodeji. Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě Praha - Podolí, 5 min. pěšky od Metra C Pankrác - Arkády. Celý dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2016 a byt v roce 2014. Návrh totální rekonstrukce dělal architekt do posledního detailu, včetně na míru zhotoveného nábytku a interiéru. V rámci rekonstrukce bytu byly upravené i vnitřní zdi a jejich dispozice, tak aby vyhovoval pro rodinné bydlení. Byt se nachází v přízemí s výhledem na stromy a keře vysazené v bezprostřední blízkosti domu.

Orientace bytu je východ - západ. V bytě je prostorný obývák s kuchyňským koutem a jídelní částí, dále pak hlavní manželská ložnice a pracovna, ze které se dá jednoduše udělat dětský pokoj. V bezpečnostních oknech jsou žaluzie. V koupelně je sprchový kout a oddělená toaleta s úložným prostorem. Celá koupelna je opticky zapuštěna do obývací stěny, takže nikde neruší žádné dveře. V bytě je dostatek úložných prostor (vestavěné skříně, dělané na míru). K bytu náleží nově zbudovaný sklep (5 m2), který je přímo proti vchodu do bytu. Součástí kupní ceny je veškeré vybavení.

Díky zateplení a své poloze je byt v rámci domu velmi úsporný. Poplatky za vodu a teplo, včetně fondu oprav jsou 3500 Kč, elektřina 1000 Kč pro 3 osoby. Topení a teplá voda jsou centrální, dálkové. Plynová přípojka je do jednotky zavedena. Byt je v družstevním vlastnictví. Do osobního vlastnictví bude převeden na konci října 2020.

V současné době je v bytě solidní nájemce, se smlouvou do května 2021. V případě potřeby lze nájem ukončit do 3 měsíců od podání návrhu na ukončení.

Byt prodává přímý majitel, neplatí se provize RK.
Koupi bytu doporučujeme nejen pro vlastní bydlení, ale je vhodný i jako investice.

Cena: 6 900 000 Kč / za nemovitost včetně právního servisu, provize a DPH.

Kontaktní formulář, díky za vyplnění