krátkodobé pronájmy dlouhodobé pronájmy správa nemovitostí

Jak prezentovat svůj byt při krátkodobých pronájmech?

V dnešní době jsou krátkodobé pronájmy velmi oblíbené, skoro by se dalo říct až módní trend, ze kterého jednoznačně vyplývá, že konkurence je obrovská. Jak tedy správně prezentovat svoji nemovitost, aby byla co nejvytíženější a nejziskovější.

 

(Autorem článku je webový portál www.home-rent.cz, který se primárně zabývá krátkodobými pronájmy, investičními nemovitostmi a efektivní správou nemovitostí pro krátkodobé pronájmy)

 
 

                Lidé vnímají nejvíce podnětů z okolí zrakem. Vizuální podoba vaší nemovitosti a její prezentace je tedy logicky nejdůležitější. Důvod proč si host vybere konkrétní nemovitost je, že se mu musí zkrátka líbit. Pronajímaná nemovitost v sobě musí skrývat takzvaný „wow efekt“, který hosta uchvátí během několika vteřin. Věnujte svému interiéru patřičnou péči a nebojte se požádat odborníka na interiér o radu. Peníze investované do zařízení a vybavení se Vám určitě vrátí. Jedna malá otázka: Co sami oceníte, když se někde ubytujete? Je to kvalitní postel se vším, co k tomu patří. Špatný dojem udělá i ze sebekrásnějšího pokoje, apartmánu nebo bytu nekvalitní spánek. Myslete na to při kupování vybavení.

               

               Nemovitost máte již perfektně připravenou a nyní je potřeba ji nafotit. Asi sami cítíte, že fotky na mobil nebo přehnaně retušované nesplní požadovaný efekt. V prvním případě nikdy nedocílíte takové ostrosti a požadované kvality pořizované fotky a v druhém případě si přivodíte následné zklamání vašich hostů. Opět doporučení svěřte focení do rukou profesionála, vyplatí se.

               Detailní popis nemovitosti, jeho okolí, památek, restaurací a sportovního vyžití určitě také udělá dojem na příchozí hosty. Pokud jsou to turisté, chtějí poznat místní prostředí. Zpracovanými informacemi potěšíte nejednoho hosta, kterému usnadníte pohyb po městě i poznání všech zajímavostí, které se běžně nepíší v průvodcích. I proto si vybrali soukromý byt a ne standardizovaný hotel. Věnujte písemné a slovní prezentaci velkou pozornost, bývá často opomíjená a stojí vás zbytečně peníze na zisku.

              

              Udělejte svou nemovitost a pobyt svých hostů jedinečný. Vypíchněte odlišnosti, malé detaily interiéru i blízkého okolí. Připravte pro své hosty malinké překvapení v podobě láhve vína, voucheru do wellness. Každá drobnost, kterou zpříjemníte svým hostům pobyt, se jistě projeví v následném hodnocení, což se v dlouhodobém horizontu projeví vyšší cenou za prodanou noc.

Pokud potřebujete poradit nebo profesionálně spravovat Vaši nemovitost, stačí vyplnit jednoduchý formulář na webu www.home-rent.cz

 

Přečíst víceSkrýt detail

Kontaktní formulář

(chci nezávazně zaslat cashflow plán mé nemovitosti)

Detailní informace infomace o vaší nemovitosti

Nahrát
Další

Kontaktní informace

HOME-RENT s.r.o.
Kde najdete naši kancelář: Sekaninova 1021/26; 128 00 Praha 2 Sídlo: Pujmanové 870/1, 140 00 Praha 4
HOME-RENT s.r.o. C 264636 vedená u Městského soudu v Praze
T +420 731 504 928
E info@home-rent.cz
najděte nás na mapě
Přihlášení pro klienty